Click to order
Українська
Гарантії
Інформація про гарантію

Striker гарантує, що надана сертифікована вживана вогнепальна зброя не має дефектів матеріалу, виготовлення та механічної обробки. Протягом одного року Striker виправить будь-який дефект вогнепальної зброї для початкового покупця шляхом ремонту, налаштування або заміни, на вибір SIG SAUER®, на компоненти такої ж або порівнянної якості (або шляхом заміни вогнепальної зброї в магазині Striker). . варіант); однак за умови, що вогнепальна зброя буде повернена незарядженою, а фрахт сплачений Страйкеру за адресою його офісу.

Ця однорічна гарантія не діє, якщо вогнепальна зброя використовувалася не за призначенням, була пошкоджена (випадково чи іншим чином), стріляли з перезаряджених вручну, перезаряджених або невідповідних боєприпасів, стріляли з перешкодою в стволі, пошкоджені через невиконання розумного та необхідного технічного обслуговування. як описано в посібнику, що додається до вогнепальної зброї, або якщо вогнепальна зброя зазнала несанкціонованого ремонту чи будь-яких модифікацій, у тому числі косметичних. Ця річна гарантія не поширюється на нормальний знос будь-яких частин.

Відповідно до вищезазначеного, ця однорічна гарантія дає право початковому покупцеві ремонтувати, регулювати або замінювати вогнепальну зброю або її частини виключно початковому покупцеві, і це право не підлягає передачі. Тут не надається ніяких непрямих гарантій, і ця гарантія не поширюється на будь-які аксесуари, які додаються до вогнепальної зброї або пов’язані з нею.

За жодних обставин Striker не несе відповідальності за будь-які випадкові чи непрямі збитки, що виникають у зв’язку з цією обмеженою гарантією.

Зареєструйте свій пістолет МР-23
Made on
Tilda